MDK Krzyki 9 Wydarzenia 9 IV Wiosenne spotkania ze sztuką

IV Wiosenne spotkania ze sztuką

utworzone przez | kwi 19, 2016 | Wydarzenia

Zapraszamy serdecznie do udziału w IV Wiosennych spotkaniach ze sztuką, które odbywają się w dniach od 16.04 – 24.05.16. Organizatorem spotkań jest Młodzieżowy Dom Kultury Wrocław-Krzyki.

W programie m.in:

Festiwal EcoART-UP! “Labirynt sztuk”
Festiwal „ecoART- UP!” jest to propozycja wydarzenia o charakterze festiwalu, promująca hasła ekologiczne poprzez sztukę. W ramach festiwalu chcemy zachęcić do ruchu, aktywności, kreatywności, pobudzić wyobraźnię uczestników. Zapraszamy na Koncert na start!, na Eco-warsztaty oraz do tworzenia gry z materiałów z odzysku. Chcemy rozegrać turniej ucząc w ten sposób postaw proekologicznych oraz szerząc ideę recyklingu i upcyklingu.
Wernisaże:
-“Barwy przyrody”,
– “Echo Eco”
Warsztaty:
– Otwarte Eco-warsztaty
– “Kwiaty po deszczu” – ozdoby z papieru
Wyjazd edukacyjno-ekologiczny
– wyjazd dla dzieci i młodzieży do Centralnego Muzeum Włókiennictwa w Łodzi
Koncerty:
– “Dźwięki podzięki” – koncert dla Mam
– koncert urodzinowy Sekcji Wokalnej
– “Śpiewam, bo muszę :-)” – wspólny koncert nauczycieli i uczestników zajęć w Radiu Wrocław