MDK Krzyki 9 Wydarzenia 9 10 marca 2018 (sobota) XI Ogólnopolski Konkurs Plastyczny “Z pędzlem przez świat – ETNO-PORTRETY” “Kobieta w kulturach świata” – Uroczyste wręczenie nagród i wyróżnień

utworzone przez | mar 6, 2018 | Wydarzenia

Uroczyste wręczenie nagród i wyróżnień XI edycji konkursu „Z pędzlem przez świat”„ETNO-PORTRETY” odbędzie się w sobotę 10.03.2018 r. o godz. 12.00 w „BARBARZE” przy ul. Świdnickiej 8, we Wrocławiu. Miejsce to było w 2016 roku Wizytówką Europejskiej Stolicy Kultury.

W programie:
rozdanie nagród; pokaz grupy flamenco z MDK Wrocław-Krzyki:
Viento Del Flamenco pod kierunkiem Anny Patkiewicz; występ wokalistki Marty Sokołowskiej z akompaniamentem Aleksandra Miśkiewicza. Koordynator wydarzenia: Iwona Gocyk

Wystawa nagrodzonych prac towarzyszyć będzie również koncertowi FLAMENCO, JAZZ I MUZYKA ŚWIATA 7.03.2018 (środa) o godz. 18.30 w Radio Wrocław przy ul. Karkonoskiej 10 (wstęp wolny). Koncert odbywa się w ramach X Międzynarodowego Festiwalu Sztuka Łączy Pokolenia, Inspiracje Flamenco, Przenikanie Kultur.Wystawę prac konkursowych będzie można, również oglądać w Galerii Kolor MDK Wrocław-Krzyki w dniach od 15 kwietnia 2018 roku do dnia 15 maja 2018 roku.
WYNIKI KONKURSU

WIĘCEJ O KONKURSIE

GRATULUJEMY I ZAPRASZAMY!

Wydarzenie odbywa się w ramach X Międzynarodowego Festiwalu Sztuka Łączy Pokolenia “Inspiracje Flamenco Przenikanie Kultur”