MDK Krzyki 9 Wydarzenia 9 Światowy Dzień Publicznego Czytania Komiksów w Parku Południowym – 28.08.2019 w godz. 15:00 – 18:00

utworzone przez | lip 19, 2019 | Wydarzenia

Młodzieżowy Dom Kultury Wrocław-Krzyki oraz Pracownia Komiksu pod kierunkiem Jana Skarżyńskiego zapraszają do Parku Południowego w środę 28 sierpnia na komiksowy piknik.
W cieniu drzew oddajmy się wspólnemu wypoczynkowi przy lekturze komiksów oraz powieści graficznych. Spotkanie w Parku Południowym to doskonały czas, by pod koniec wakacji zobaczyć się z przyjaciółmi, zawrzeć nowe znajomości, powymieniać się opiniami o komiksach, a nawet wspólnie porysować.
Zapraszamy miłośników komiksu w każdym wieku – czytelników oraz twórców. Koniecznie przynieście ze sobą koc lub leżak oraz komiksy, które chcielibyście przeczytać albo komuś zaprezentować!

Światowy Dzień Publicznego Czytania Komiksów przypada w dniu urodzin Jacka Kirby’ego, amerykańskiego artysty, który wraz
ze Stanem Lee stworzył Fantastyczną Czwórkę, Thora, Iron Mana i wielu innych superbohaterów. Spotkanie odbędzie się na polanie nieopodal pomnika Chopina i pawilonu ESK 28.08.2019 r. w godz. 15:00 – 18:00. Zapraszamy.