sekcjaplakat2016

Osoba prowadząca: mgr Agnieszka Sikora - Absolwentka Akademii Muzycznej im.Karola Lipińskiego we Wrocławiu, altowiolistka, skrzypaczka, muzykoterapeuta, pedagog. Współpracowała m.in. z Filharmonią im.Witolda Lutosławskiego we Wrocławiu, Filharmonią Sudecką w Wałbrzychu, Teatrem Muzycznym CAPITOL we Wrocławiu, Agencją Artystyczną Pro Arte, Operą Wrocławską, Grzech Piotrowski World Orchestra, z którą to orkiestrą nagrała płytę „GPWO” nominowaną do nagrody polskiego przemysłu muzycznego - Fryderyk 2013 w kategorii płyta jazzowa roku. Na co dzień spełnia się w pracy pedagogicznej jak również piastuje funkcję wicedyrektora Młodzieżowego Domu Kultury Wrocław-Krzyki.

 

Zobowiązanie - wypożyczenie skrzypiec (pdf)

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Serdeczne podziękowania dla pana Michała Czapli za sprzęt do nauki gry na skrzypcach, który podarował nam na rzecz placówki. Zarówno skrzypce, pulpity jak i nuty są używane na bieżąco. Serdecznie zapraszam do kontaktu mailowego Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., zapoznania się z ofertą wydarzeń naszej placówki, przyjścia na koncert i podejrzenia jak sprzęt sprawdza się na scenie.

Z wyrazami szacunku,

Agnieszka Sikora-nauczyciel gry na skrzypcach, wicedyrektor MDK-Krzyki