WYNIKI – XIV OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO„Z PĘDZLEM PRZEZ ŚWIAT” “NA DALEKIM WSCHODZIE”

XIV OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY
„Z PĘDZLEM PRZEZ ŚWIAT” „NA DALEKIM WSCHODZIE”

Jury w składzie:

Artysta plastyk: Elżbieta Przepiórkowska– uprawia malarstwo, rysunek, grafikę artystyczną i użytkową. Brała udział w licznych wystawach zbiorowych i indywidualnych w kraju i za granicą.  Wiele lat zajmowała się edukacją plastyczną dzieci i młodzieży (grafika, malarstwo    i rysunek) w MDK-Krzyki we Wrocławiu.  Współpracowała z ASP we Wrocławiu prowadząc indywidualne zajęcia z projektowania graficznego, ze studentami Podyplomowego Studium „Dyscypliny Plastyczne w Architekturze”.

artysta plastyk: Lidia Flis-Pawlak– absolwentka Wydziału Ceramiki i Szkła Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu, dizajnerka i projektantka. Jurorka wielu konkursów plastycznych. Obecnie prowadzi własną autorską Pracownię Ceramiczną.

Artysta plastyk: Lidia Barankiewicz– absolwentka Wydziału Ceramiki i Szkła Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu, pedagog sztuki, wychowała wielu laureatów konkursów plastycznych o zasięgu ogólnopolskim. Wiele lat zajmowała się edukacją plastyczną dzieci oraz młodzieży ( malarstwo , ceramika) w MDK-Krzyki we Wrocławiu.

mgr Irmina Kota – konsultant, tłumacz języka chińskiego, artysta ceramik, absolwentka Qinghua University w Pekinie.

nagrodziło i wyróżniło następujące prace:

Gratulujemy laureatom i dziękujemy Wszystkim za udział w konkursie!

Koordynator konkursu artysta plastyk Iwona Gocyk