Plan zajęć

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
Gitary klasyczne
sala 16
- - -
16:00-16:45 P1
16:50-17:35 P2
17:45-18:45 ŚZ
18:45-19:45 Z
Gitary klasyczneKatarzyna Lasek
Sekcja wokalna
sala 5
- - -

15:15-16:00 A
16:00-16:45 B
16:50-17:35 Ś
17:35-19:05 Z
Sekcja wokalnaMarzena Kulczyc-Giemza Marek Pędziwiatr - akomp.
Gitary klasyczne
sala 16
- - -
16:00-16:45 P1
16:50-17:35 P2
17:45-18:30 ŚZ
18:45-19:45 Z
Gitary klasyczneKatarzyna Lasek
Sekcja wokalna
sala 5
- - -
15:15-16:00 A
16:00-16:45 B
16:50-17:35 Ś
17:35-19:05 Z
19:05-19:50 W
Sekcja wokalnaMarzena Kulczyc-Giemza Marek Pędziwiatr - akomp.
Flety
sala 3
- - -
18:30 - 19:30
FletyIzabela Cisowska
Sekcja skrzypiec "Spiccato"
sala 17
- - -
15:15-16:00
1A Szesnastki
16:00-16:45
1B Szesnastki
16:45-17:30
2A Ósemeczki
17:30-18:15
2B Ósemeczki
18:15-19:00
3 Ćwierćnuty
Instrumenty klawiszowe O'Key!
sala 16
- - -
15:30-16:15 I
16:15-17:00 II
17:15-18:15 III
18:15-19:15 IV
19:15-20:15 V
Sekcja skrzypiec "Spiccato"
sala 17
- - -
15:15-16:00
1A Szesnastki
16:00-16:45
1B Szesnastki
16:45-17:30
2A Ósemeczki
17:30-18:15
2B Ósemeczki
18:15-19:00
3 Ćwierćnuty
Instrumenty klawiszowe O'Key!
sala 16
- - -
15:30-16:15 I
16:15-17:00 II
17:15-18:15 III
18:15-19:15 IV
19:15-20:15 V
Gitary
sala 13
- - -
16:00-17:15
1 gr. początkująca
7-10 lat
17:15-18:30
2 gr. początkująca
7-10 lat
18:30-19:30
1 gr. średniozaawansowana
19:30-20:30
zespół gitar akustycznych
GitaryKarol Jagieła
Gitary
sala 13
- - -
16:00-17:15
3 gr. początkująca
7-10 lat
17:15-18:30
4 gr. początkująca 11-18 lat
7-10 lat
18:30-19:30
2 gr. średniozaawansowana
19:30-20:30
gr. zaawansowana
GitaryKarol Jagieła
Gitary
sala 13
- - -
16:00-17:00
1 gr. gitar elektrycznych
17:00-18:00
2 gr. gitar elektrycznych
18:00-19:00
3 gr. gitar elektrycznych
19:00-20:30
4 gr. gitar elektrycznych - zespół
GitaryKarol Jagieła
Umuzykalnienie z elementami rytmiki
sala 3
- - -
14:15-15:15 I
15:20-16:20 II
16:25-17:25 III
Umuzykalnienie z elementami rytmikiIzabela Cisowska Marek Pędziwiatr - akomp
Studium piosenki "BiS"
sala 3
- - -
15:00-15:45
Dzieciaki Pytaki
15:50-16:35
Pytaki
16:40-17:25
Smyki
17:30-18:15
Gama
18:15-19:00
Jazzgotki
19:00-20:30
Scena Muzyczna
Studium piosenki "BiS"Beata Bischof-Tomanek Stanisław Tomanek
Umuzykalnienie z elementami rytmiki
sala 3
- - -
14:15-15:15 I
15:20-16:20 II
16:25-17:25 III
Umuzykalnienie z elementami rytmikiIzabela Cisowska Marek Pędziwiatr - akomp
Studium piosenki "BiS"
sala 3
- - -
15:00-15:45
Dzieciaki Pytaki
15:50-16:35
Pytaki
16:40-17:25
Smyki
17:30-18:15
Gama
18:15-19:00
Jazzgotki
19:00-20:30
Scena Muzyczna
Studium piosenki "BiS"Beata Bischof-Tomanek Stanisław Tomanek
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
Studium piosenki "BiS"
sala 3
- - -
15:00-15:45
Dzieciaki Pytaki
15:50-16:35
Pytaki
16:40-17:25
Smyki
17:30-18:15
Gama
18:15-19:00
Jazzgotki
19:00-20:30
Scena Muzyczna
Studium piosenki "BiS"Beata Bischof-Tomanek Stanisław Tomanek
Studium piosenki "BiS"
sala 3
- - -
15:00-15:45
Dzieciaki Pytaki
15:50-16:35
Pytaki
16:40-17:25
Smyki
17:30-18:15
Gama
18:15-19:00
Jazzgotki
19:00-20:30
Scena Muzyczna
Studium piosenki "BiS"Beata Bischof-Tomanek Stanisław Tomanek

Wtorek

Czwartek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
Umuzykalnienie z elementami rytmiki
sala 3
- - -
14:15-15:15 I
15:20-16:20 II
16:25-17:25 III
Umuzykalnienie z elementami rytmikiIzabela Cisowska Marek Pędziwiatr - akomp
Umuzykalnienie z elementami rytmiki
sala 3
- - -
14:15-15:15 I
15:20-16:20 II
16:25-17:25 III
Umuzykalnienie z elementami rytmikiIzabela Cisowska Marek Pędziwiatr - akomp
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
Flety
sala 3
- - -
18:30 - 19:30
FletyIzabela Cisowska

Poniedziałek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
Gitary
sala 13
- - -
16:00-17:15
1 gr. początkująca
7-10 lat
17:15-18:30
2 gr. początkująca
7-10 lat
18:30-19:30
1 gr. średniozaawansowana
19:30-20:30
zespół gitar akustycznych
GitaryKarol Jagieła
Gitary
sala 13
- - -
16:00-17:15
3 gr. początkująca
7-10 lat
17:15-18:30
4 gr. początkująca 11-18 lat
7-10 lat
18:30-19:30
2 gr. średniozaawansowana
19:30-20:30
gr. zaawansowana
GitaryKarol Jagieła
Gitary
sala 13
- - -
16:00-17:00
1 gr. gitar elektrycznych
17:00-18:00
2 gr. gitar elektrycznych
18:00-19:00
3 gr. gitar elektrycznych
19:00-20:30
4 gr. gitar elektrycznych - zespół
GitaryKarol Jagieła

Poniedziałek

Czwartek

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
Gitary klasyczne
sala 16
- - -
16:00-16:45 P1
16:50-17:35 P2
17:45-18:45 ŚZ
18:45-19:45 Z
Gitary klasyczneKatarzyna Lasek
Gitary klasyczne
sala 16
- - -
16:00-16:45 P1
16:50-17:35 P2
17:45-18:30 ŚZ
18:45-19:45 Z
Gitary klasyczneKatarzyna Lasek

Poniedziałek

Czwartek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
Instrumenty klawiszowe O'Key!
sala 16
- - -
15:30-16:15 I
16:15-17:00 II
17:15-18:15 III
18:15-19:15 IV
19:15-20:15 V
Instrumenty klawiszowe O'Key!
sala 16
- - -
15:30-16:15 I
16:15-17:00 II
17:15-18:15 III
18:15-19:15 IV
19:15-20:15 V
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
Sekcja skrzypiec "Spiccato"
sala 17
- - -
15:15-16:00
1A Szesnastki
16:00-16:45
1B Szesnastki
16:45-17:30
2A Ósemeczki
17:30-18:15
2B Ósemeczki
18:15-19:00
3 Ćwierćnuty
Sekcja skrzypiec "Spiccato"
sala 17
- - -
15:15-16:00
1A Szesnastki
16:00-16:45
1B Szesnastki
16:45-17:30
2A Ósemeczki
17:30-18:15
2B Ósemeczki
18:15-19:00
3 Ćwierćnuty
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
Sekcja wokalna
sala 5
- - -

15:15-16:00 A
16:00-16:45 B
16:50-17:35 Ś
17:35-19:05 Z
Sekcja wokalnaMarzena Kulczyc-Giemza Marek Pędziwiatr - akomp.
Sekcja wokalna
sala 5
- - -
15:15-16:00 A
16:00-16:45 B
16:50-17:35 Ś
17:35-19:05 Z
19:05-19:50 W
Sekcja wokalnaMarzena Kulczyc-Giemza Marek Pędziwiatr - akomp.

Wtorek

Piątek

No events available!
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
Teatr lalek
sala 3
- - -
17:30 - 18:30
Teatr lalekIzabela Cisowska
Teatr lalek
sala 3
- - -
17:30 - 19:00
Teatr lalekIzabela Cisowska
Teatr muzyczny
sala 17
- - -
16:30-18:00
gr.kontynuacyjna starsza
Teatr muzycznyKrzysztof Bosy
Dariusz Włosiniak
Teatr muzyczny
sala 17
- - -
16:30-18:00
gr.początkowa młodsza
Teatr muzycznyKrzysztof Bosy
Dariusz Włosiniak
Kabaret „Z.U.S.”
sala 17
- - -
18:00-19:30
Kabaret „Z.U.S.”Krzysztof Bosy
Kabaret „Z.U.S.”
sala 17
- - -
18:00-19:30
Kabaret „Z.U.S.”Krzysztof Bosy

Poniedziałek

Środa

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
Teatr lalek
sala 3
- - -
17:30 - 18:30
Teatr lalekIzabela Cisowska
Teatr lalek
sala 3
- - -
17:30 - 19:00
Teatr lalekIzabela Cisowska

Poniedziałek

Środa

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
Teatr muzyczny
sala 17
- - -
16:30-18:00
gr.kontynuacyjna starsza
Teatr muzycznyKrzysztof Bosy
Dariusz Włosiniak
Teatr muzyczny
sala 17
- - -
16:30-18:00
gr.początkowa młodsza
Teatr muzycznyKrzysztof Bosy
Dariusz Włosiniak

Poniedziałek

Środa

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
Kabaret „Z.U.S.”
sala 17
- - -
18:00-19:30
Kabaret „Z.U.S.”Krzysztof Bosy
Kabaret „Z.U.S.”
sala 17
- - -
18:00-19:30
Kabaret „Z.U.S.”Krzysztof Bosy

Poniedziałek

Środa

No events available!
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
Ceramika i szkło
sala 6
- - -
16:30-17:15 I
17:20-18:25 II
18:30-20:00 III
Ceramika i szkłoBeata Władyka
Szkło artystyczne – fusing
sala 6
- - -
16:00-19:00
co dwa tygodnie
Ceramika i szkło
sala 6
- - -
16:30-17:15 I
17:20-18:25 II
18:30-20:05 III
Ceramika i szkłoBeata Władyka
Ceramika i design
sala 6
- - -
16:00-16:45 C I
Ceramika i design
sala 6
- - -
16:00-16:45 C II
16:50-18:00 C III
18:05-20:40 C IV
Ceramika i design Iwona Gocyk
Grafika i rysunek
sala 7
- - -
16:30-18:00 I
18:15-19:45 II
Grafika i rysunekMałgorzata Matuszewska
(zastępstwo Jan Skarżyński)
Malarstwo i tkanina
sala 7
- - -
16:00-17:00 I
17:15-18:15 II
18:15- 20:00 III
Malarstwo i tkanina Małgorzata Matuszewska
(zastępstwo:
WTOREK - Aleksandra Paradowska
PIĄTEK - Jan Skarżyński)
Grafika i rysunek
sala 7
- - -
16:30-18:00 I
18:15-19:45 II
Grafika i rysunekMałgorzata Matuszewska
(zastępstwo Jan Skarżyński)
Kulturoznawsto w sztuce
sala 7
- - -
15:45-16:45 I
16:55-18:10 II
18:15-19:45 III
Kulturoznawsto w sztuceAleksandra Paradowska
Malarstwo i tkanina
sala 7
- - -
16:00-17:45 IV
17:45-19:45 V
Malarstwo i tkaninaMałgorzata Matuszewska
(zastępstwo:
WTOREK - Aleksandra Paradowska
PIĄTEK - Jan Skarżyński)
Sztuka dla najmłodszych
sala 3/7
- - -
10:15-11:15 I
11:30-12:30 II
Sztuka dla najmłodszychIzabela Cisowska
Sztuka dla najmłodszych
sala 3/7
- - -
10:15-11:15 I
11:30-12:30 II
Sztuka dla najmłodszychIzabela Cisowska
Modelarnia
Zespół Szkół numer 4
ul. Powstańców Śl. 210-218
sala nr 354
- - -
17:00-18:30
ModelarniaHenryk Napora
Mała akademia sztuki
sala 6
- - -
16:50-18:00 A I
18:05-20:40 A II

Modelarnia
Zespół Szkół numer 4
ul. Powstańców Śl. 210-218
sala nr 354
- - -
17:00-18:30
ModelarniaHenryk Napora
Modelarnia
Zespół Szkół numer 4
ul. Powstańców Śl. 210-218
sala nr 354
- - -
17:00-18:30
ModelarniaHenryk Napora
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
Modelarnia
Zespół Szkół numer 4
ul. Powstańców Śl. 210-218
sala nr 354
- - -
17:00-18:30
ModelarniaHenryk Napora
Modelarnia
Zespół Szkół numer 4
ul. Powstańców Śl. 210-218
sala nr 354
- - -
17:00-18:30
ModelarniaHenryk Napora
Modelarnia
Zespół Szkół numer 4
ul. Powstańców Śl. 210-218
sala nr 354
- - -
17:00-18:30
ModelarniaHenryk Napora

Wtorek

Czwartek

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
Ceramika i design
sala 6
- - -
16:00-16:45 C I
Ceramika i design
sala 6
- - -
16:00-16:45 C II
16:50-18:00 C III
18:05-20:40 C IV
Ceramika i design Iwona Gocyk

Czwartek

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
Ceramika i szkło
sala 6
- - -
16:30-17:15 I
17:20-18:25 II
18:30-20:00 III
Ceramika i szkłoBeata Władyka
Ceramika i szkło
sala 6
- - -
16:30-17:15 I
17:20-18:25 II
18:30-20:05 III
Ceramika i szkłoBeata Władyka

Poniedziałek

Środa

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
Grafika i rysunek
sala 7
- - -
16:30-18:00 I
18:15-19:45 II
Grafika i rysunekMałgorzata Matuszewska
(zastępstwo Jan Skarżyński)
Grafika i rysunek
sala 7
- - -
16:30-18:00 I
18:15-19:45 II
Grafika i rysunekMałgorzata Matuszewska
(zastępstwo Jan Skarżyński)

Poniedziałek

Środa

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
Kulturoznawsto w sztuce
sala 7
- - -
15:45-16:45 I
16:55-18:10 II
18:15-19:45 III
Kulturoznawsto w sztuceAleksandra Paradowska

Czwartek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
Malarstwo i tkanina
sala 7
- - -
16:00-17:00 I
17:15-18:15 II
18:15- 20:00 III
Malarstwo i tkanina Małgorzata Matuszewska
(zastępstwo:
WTOREK - Aleksandra Paradowska
PIĄTEK - Jan Skarżyński)
Malarstwo i tkanina
sala 7
- - -
16:00-17:45 IV
17:45-19:45 V
Malarstwo i tkaninaMałgorzata Matuszewska
(zastępstwo:
WTOREK - Aleksandra Paradowska
PIĄTEK - Jan Skarżyński)

Wtorek

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
Mała akademia sztuki
sala 6
- - -
16:50-18:00 A I
18:05-20:40 A II

Czwartek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
Szkło artystyczne – fusing
sala 6
- - -
16:00-19:00
co dwa tygodnie
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
Sztuka dla najmłodszych
sala 3/7
- - -
10:15-11:15 I
11:30-12:30 II
Sztuka dla najmłodszychIzabela Cisowska
Sztuka dla najmłodszych
sala 3/7
- - -
10:15-11:15 I
11:30-12:30 II
Sztuka dla najmłodszychIzabela Cisowska
No events available!
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
Zespół tańca nowoczesnego "Flex"
sala 8
- - -
16:00-17:30 FD
17:30-19:00 FB
19:00-20:30 FA
Zespół tańca nowoczesnego "Flex"
sala 8
- - -
16:00-17:30 FB
17:30-19:00 FA
19:00-20:30 FS
Zespół tańca nowoczesnego "Flex"
sala 8
- - -
16:00-17:30 FC
17:30-19:00 FS
19:00-20:30 MC
Flamenco
sala 5
- - -
16:30-17:30 I
17:30-18:30 II
18:30-20:00 Z a
FlamencoAnna Patkiewicz
Flamenco
sala 5
- - -
16:30-17:30 I
17:30-18:45 Z b
18:45-20:00 Z a
FlamencoAnna Patkiewicz
Flamenco
sala 5
- - -
15:30-16:30 O
16:30-17:30 II
17:30-19:00 Z b
FlamencoAnna Patkiewicz
Grupa tańca współczesnego "Kontrast"
sala 12
- - -
16:45-17:30 I
17:30-18:30 III
18:30-19:30 IV
Grupa tańca współczesnego "Kontrast"
sala 12
- - -
17:30-19:00 II
19:00-20:00
plastyka ruchu
Grupa tańca współczesnego "Kontrast"
sala 12
- - -
17:30-18:15 I
18:15-19:15 III
19:15-20:30 IV
Taniec klasyczny/współczesny I
sala 12
- - -
15:15-16:15 mł
16:15-17:15 st
Taniec klasyczny/współczesny IAnna Szopa
(zastępstwo Celina Hawliczek- Styś)
Taniec klasyczny/współczesny I
sala 12
- - -
15:15-16:15 mł
Taniec klasyczny/współczesny IAnna Szopa
(zastępstwo Celina Hawliczek- Styś)
Taniec klasyczny/współczesny I
sala 12
- - -
15:15-16:15 st
Taniec klasyczny/współczesny IAnna Szopa
(zastępstwo Celina Hawliczek- Styś)
Taniec klasyczny/współczesny II
sala 12
- - -
14:45-15:45 śr
15:45-16:45 G1
Taniec klasyczny/współczesny II
sala 12
- - -
16:15-17:15 G1
lub
19:45-20:45 G1
Formacja tańca nowoczesnego "Twister"
sala 8
- - -
16:00-17:30
Twister Blue
17:30-19:00
Twister Green
19:00-20:30
Twister Red
Formacja tańca nowoczesnego "Twister"
sala 8
- - -
16:00-17:30
Nowy Twister
17:30-19:00
Twister Black
19:00-20:30
Twister Red
Formacja tańca nowoczesnego "Twister"
sala 12
- - -
16:00-17:30
Twister Blue
17:30-19:00
Twister Green
19:00-20:30
Twister Black
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
Flamenco
sala 5
- - -
16:30-17:30 I
17:30-18:30 II
18:30-20:00 Z a
FlamencoAnna Patkiewicz
Flamenco
sala 5
- - -
16:30-17:30 I
17:30-18:45 Z b
18:45-20:00 Z a
FlamencoAnna Patkiewicz
Flamenco
sala 5
- - -
15:30-16:30 O
16:30-17:30 II
17:30-19:00 Z b
FlamencoAnna Patkiewicz

Poniedziałek

Środa

Czwartek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
Zespół tańca nowoczesnego "Flex"
sala 8
- - -
16:00-17:30 FD
17:30-19:00 FB
19:00-20:30 FA
Zespół tańca nowoczesnego "Flex"
sala 8
- - -
16:00-17:30 FB
17:30-19:00 FA
19:00-20:30 FS
Zespół tańca nowoczesnego "Flex"
sala 8
- - -
16:00-17:30 FC
17:30-19:00 FS
19:00-20:30 MC
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
Grupa tańca współczesnego "Kontrast"
sala 12
- - -
16:45-17:30 I
17:30-18:30 III
18:30-19:30 IV
Grupa tańca współczesnego "Kontrast"
sala 12
- - -
17:30-19:00 II
19:00-20:00
plastyka ruchu
Grupa tańca współczesnego "Kontrast"
sala 12
- - -
17:30-18:15 I
18:15-19:15 III
19:15-20:30 IV
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
Taniec klasyczny/współczesny I
sala 12
- - -
15:15-16:15 mł
16:15-17:15 st
Taniec klasyczny/współczesny IAnna Szopa
(zastępstwo Celina Hawliczek- Styś)
Taniec klasyczny/współczesny I
sala 12
- - -
15:15-16:15 mł
Taniec klasyczny/współczesny IAnna Szopa
(zastępstwo Celina Hawliczek- Styś)
Taniec klasyczny/współczesny I
sala 12
- - -
15:15-16:15 st
Taniec klasyczny/współczesny IAnna Szopa
(zastępstwo Celina Hawliczek- Styś)
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
Taniec klasyczny/współczesny II
sala 12
- - -
14:45-15:45 śr
15:45-16:45 G1
Taniec klasyczny/współczesny II
sala 12
- - -
16:15-17:15 G1
lub
19:45-20:45 G1
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
Formacja tańca nowoczesnego "Twister"
sala 8
- - -
16:00-17:30
Twister Blue
17:30-19:00
Twister Green
19:00-20:30
Twister Red
Formacja tańca nowoczesnego "Twister"
sala 8
- - -
16:00-17:30
Nowy Twister
17:30-19:00
Twister Black
19:00-20:30
Twister Red
Formacja tańca nowoczesnego "Twister"
sala 12
- - -
16:00-17:30
Twister Blue
17:30-19:00
Twister Green
19:00-20:30
Twister Black
No events available!
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
Szachy
sala 10
- - -
15.30 - 16.15
gr.podstawowa
16.15 - 17.45
gr. średnio-zaawansowana
17.50 - 19.20
gr. zaawansowana
SzachyPiotr Towgin
Pracownia dziennikarsko-literacka "Echa z MDK-a"
sala 11
- - -
16:00-17:00
gimnastyka literacka
17:00-18:15
dziennikarstwo I
Szachy
sala 10
- - -
15.30 - 16.15
gr.podstawowa
16.15 - 17.45
gr. średnio-zaawansowana
17.50 - 19.20
gr. zaawansowana
SzachyPiotr Towgin
Pracownia fotograficzna
sala 18
- - -
17:00-19:15
FOTO A
Pracownia fotograficzna
sala 18
- - -
17:00-19:15
FOTO B
Pracownia medialna "Animania"
sala 11
- - -
16:00-17:00
grupa młodsza
17:00-18:15
grupa starsza
Pracownia medialna "Animania"
sala 11
- - -
16:00-17:00
grupa młodsza
17:00-18:15
grupa starsza
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
Pracownia dziennikarsko-literacka "Echa z MDK-a"
sala 11
- - -
16:00-17:00
gimnastyka literacka
17:00-18:15
dziennikarstwo I
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
Pracownia fotograficzna
sala 18
- - -
17:00-19:15
FOTO A
Pracownia fotograficzna
sala 18
- - -
17:00-19:15
FOTO B

Poniedziałek

Środa

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
Pracownia medialna "Animania"
sala 11
- - -
16:00-17:00
grupa młodsza
17:00-18:15
grupa starsza
Pracownia medialna "Animania"
sala 11
- - -
16:00-17:00
grupa młodsza
17:00-18:15
grupa starsza
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
Szachy
sala 10
- - -
15.30 - 16.15
gr.podstawowa
16.15 - 17.45
gr. średnio-zaawansowana
17.50 - 19.20
gr. zaawansowana
SzachyPiotr Towgin
Szachy
sala 10
- - -
15.30 - 16.15
gr.podstawowa
16.15 - 17.45
gr. średnio-zaawansowana
17.50 - 19.20
gr. zaawansowana
SzachyPiotr Towgin

Poniedziałek

Środa

No events available!