MDK Krzyki 9 Wydarzenia 9 WARSZTATY JAZZOWE

WARSZTATY JAZZOWE

utworzone przez | paź 28, 2022 | Wydarzenia

Serdecznie zapraszamy na warsztaty jazzowe, które odbędą się 19.11.2022r. (sobota) w naszej placówce, a poprowadzi je Dawid Pieróg! 💪🏻

🔶 Plan zajęć z podziałem na grupy:

10:00-11:30 6-9 lat

11:45-13:15 10-13 lat

13:30-15:30 14-19 lat

❗️Wpłaty na Fundusz Komitetu Rodzicielskiego wynoszą 35zł. Rodzic/opiekun prawny dokonuje wpłaty na konto po otrzymaniu zwrotnej odpowiedzi z potwierdzeniem zapisu.

👉🏻 Więcej szczegółowych informacji i zapisy u p. Moniki Kamskiej – twister@mdk-krzyki.pl.

Do zobaczenia! 😍💃🏻❤️

————————

DAWID PIERÓG

Absolwent Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi na kierunku taniec ze specjalizacją – pedagogika tańca. W latach 2017-2022 związany z Kieleckim Teatrem Tańca jako tancerz koryfej. Brał udział w ponad 10 premierach oraz tańczył w kilkunastu spektaklach repertuaru KTT, w choreografiach Elżbiety Pańtak, Grzegorza Pańtak, Jacka Przybyłowicza, Jean Charles Zambo, Wojciecha Mochnieja, Małgorzaty Ziółkowskiej i wielu innych.
W 2019 roku dołączył do grona Artystów Scen Polskich (ZASP). 
Od ponad roku ściśle związany z działalnością medialną KTT. Zrealizował kilkanaście produkcji, zwiastunów, grafik promujących spektakle. Jego materiały video promowały repertuar teatru w Chinach. W 2021 roku wziął udział w programie wymiany tancerzy „Dance More” w Szwecji, reprezentując Polskę. 
Swoje pierwsze kroki stawiał w zespole “Fuks” działającym przy Konińskim Domu Kultury, pod kierownictwem instruktora Jacka Szczepankiewicza. Po wieloletnim okresie licznych udziałów w konkursach Federacji, rozwijał swoje umiejętności w zakresie fitnessu, gdzie pracował m.in. w poznańskim Egurrola Fitness Club. 
Tworzenie rozpoczął w 2017 roku z autorska etiudą „Tabu” przy udziale konińskich tancerzy. Autor spektaklu Kieleckiego Teatru Tańca „Słonecznik bez Słońca”, nagrodzonego za najlepszego choreografa w konkursie „Ciało wzRuszone” w 2021 roku.
Choreograf premiery Kieleckiego Teatru Tańca „Ballady Bez Romansów. Mickiewicz Wzruszony” w reż. Michała Znanieckiego, transmitowanej przez TVP3 Kielce oraz TVP Kultura w listopadzie 2021 roku. Autor projektu choreograficznego „Zabierz mnie mamo”, wspierającego Ukrainę, który został emitowany w programie „Teleexpress” TVP1.

Skip to content