MDK Krzyki 9 Wydarzenia 9 Nowe Echa z mdk-a już dostępne!

Nowe Echa z mdk-a już dostępne!

utworzone przez | kwi 26, 2018 | Wydarzenia

Są nowe ECHA! Przekonajcie się, jak świetnie piszą młodzi ludzie, tylko nie zwlekajcie, bo nakład rozchodzi się w mgnieniu oka!
Do nabycia na recepcji MDK-Krzyki za 1 zł.

 

ECHA Z MDK-A PO RAZ 111-STY!

POETĄ SIĘ JEST – ROZMOWA Z EWĄ SONNENBERG
“Pisałam jak w jakimś szale twórczym natchniona przez muzy. O tym pisze Platon: żeby uważać na muzy, bo można bardzo źle skończyć, można się rozbić na jakiejś skale”.

ZAMALOWAĆ MURY
“Podwórze między ulicą Jedności Narodowej i Roosevelta stanowiło taki właśnie mały, ponury i niezachęcający rejon. Można było w mordę zaliczyć”.

POKOLENIE LUDOŻERCÓW
“Żyjemy w bardzo ograniczonych czasach, kiedy nie potrafimy sobie poradzić z niecodziennymi sytuacjami. Wprost kochamy swoje hermetycznie zamknięte jak bańki — strefy komfortu i nienawidzimy ich opuszczać”.

W HISZPANII JESTEŚMY NIECO BARDZIEJ BEZPOŚREDNI
“W Hiszpanii sprawą najoczywistszą jest, że kiedy spotykają się dwie kobiety albo mężczyzna z kobietą, zazwyczaj dają sobie wówczas dwa buziaki”.

DLACZEGO MODELARSTWO
DR INŻ. PAWEŁ CZEKAŁOWSKI: “Obecnie pracuję jako inżynier w jednej z wiodących firm projektującej i wytwarzającej silniki lotnicze. Dzięki modelarstwu nie tylko wspaniale spędzałem wolny czas, ale także zdobyłem ciekawy zawód. Dziś wolnego czasu, który mógłbym poświęcić na budowanie modeli mam zdecydowanie mniej, chociaż, czy projektowanie silnika odrzutowego bardzo różni się od modelarstwa?”

OKŁADKA: ALEKSANDRA PARADOWSKA

Skip to content