MDK Krzyki 9 Wydarzenia 9 KONKURS TAŃCA online

KONKURS TAŃCA online

utworzone przez | lis 30, 2020 | Wydarzenia

ZAPRASZAMY SERDECZNIE DO UDZIAŁU W

KRZYCKICH SPOTKANIACH TANECZNYCH

Mikołajkowym Konkursie Tańca 2020

GRAND PRIX Dyrektora MDK Wrocław-Krzyki

Małgorzaty Brodzińskiej

TERMIN:  6.12.2020r. /niedziela/

e-mail: flex@mdk-krzyki.pl

JURY MIKOŁAJKOWEGO KONKURSU TAŃCA 2020 🎅

ALINA SZYMCZYK


Absolwentka Państwowej Szkoły Baletowej w Bytomiu. Swoją drogę artystyczną rozpoczęła w Teatrze Rozrywki w Chorzowie, biorąc udział w realizacjach muzyczno-tanecznych. Aktorka w Wrocławskiego Teatru Pantomimy im. H. Tomaszewskiego. Artystka baletu Opery Wrocławskiej, brała udział we wszystkich realizacjach repertuarowych i mega produkcjach. Tancerka Państwowego Zespołu Pieśni i Tańca ,,ŚLĄSK”, Studiowała na Akademii Muzycznej w Warszawie, pedagogikę baletu. Wieloletni pedagog tańca klasycznego we Wrocławskim Teatrze Pantomimy. Od wielu lat pracuje z młodzieżą realizując programy teatralno-taneczne.

Pragnę aby Wasza przygoda z TAŃCEM była fascynująca i pełna niezapomnianych, magicznych chwil.
Taniec otwiera w ludziach to co najpiękniejsze.
Alina Szymczyk

MARTA MOŚCICKA


Tancerka, choreograf, instruktorka oraz absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Członkini grupy Yes Yes Ya’ll . Znajomi żartują, że “o hip hopie wie tyle co Miodek o języku polskim” 🙂 Kładzie duży nacisk na wiedzę i historię styli, które uczy oraz szanowanie i kultywowanie kultury hip hop. Na swoim koncie ma niezliczoną ilość warsztatów, jest również organizatorką zawodów Ladies Dictionary oraz warsztatów Warsaw Street Beat, na których ściąga najlepszych tancerzy z całego świata. Śmiało można powiedzieć, że jest pierwszą osobą w Polsce, która pokazała na krajowej scenie litefeet, a szkoląc sie w Nowym Yorku od prekursorów tego stylu, dostała zgodę na jego uczenie.

Wszystkim uczestnikom Mikołajkowego Konkursu Tańca życzę powodzenia, satysfakcji z tego co robicie i przede wszystkim dobrej zabawy. Za każdego z Was trzymam mocno kciuki, niech pasja połączy nas tym razem online 🙂
Marta Mościcka

JACEK GĘBURA

Tancerz i choreograf. Dyplomowany instruktor tańca współczesnego. Od 1990 roku związany z Teatrem Muzycznym Capitol we Wrocławiu. Od 2008 roku pełni funkcję kierownika baletu Sceny Tańca Capitol.

Drodzy Tancerze.
Trudne czasy nam się przytrafiły, to prawda.
Przejdźmy przez to wszystko taneczną nogą 🙂
Życzę Wam dobrej zabawy i zdrowej rywalizacji.
Jacek Gębura

Dyrektor MDK Wrocław-Krzyki Małgorzata Brodzińska

Kierownik Artystyczny Konkursu Izabela Adamiec –Nauczyciel MDK Wrocław-Krzyki ZTN FLEX tel. 501463590

Kierownik Organizacyjny Konkursu Elżbieta Pindral–Przedstawiciel Rady Rodziców ZTN FLEX

Skip to content