MDK Krzyki 9 Wydarzenia 9 Nowe “ECHA Z MDK-A”

Nowe “ECHA Z MDK-A”

utworzone przez | paź 15, 2020 | Wydarzenia

MAMA MARCELA: “Pisanie jest takie osobiste”.

ANNA SZOPA: “Często po skończonych zajęciach z tańca klasycznego wpadam w zadumę i zastanawiam się, czy moja praca nie jest podobna do pracy Syzyfa.”

TATA ZOSI: “Nie wiem, jak opisać to, co się ze mną stało po koncercie. Miałem zapas energii na cały rok. Wiem tylko, że w moim przypadku przekroczyłem kolejną barierę w moim życiu. Wystąpiłem na żywo.

MAJA S.: ” Chciałabym zapisać się w historii świata tak jak Maria Skłodowska-Curie. Chociaż, jeśli to nie wyjdzie, wystarczy mi praca sprzedawcy w dziale kosmetycznym.”

HALSZKA: “Moja mama powiedziała, że myśli, iż po śmierci znajdziemy odpowiedzi na każde z naszych pytań. Mam nadzieję, że tak jest.”

MAMA MAI P.: “Marzenia dają nam moc. Otwierają horyzonty, sprawiają, że nam się chce. Marzenia są malutką strużką, która zmienia się w potok możliwości i nowych pokładów energii.”

JULEK, BRAT HANI K.: “Ja na przykład marzę o tym, żeby spotkać Pana Boga. To wszystko, co się dotąd wydarzyło w moim życiu, przerosło całego mnie.”

ANNA PATKIEWICZ: “Jako licealistka uczęszczałam na zajęcia z tańca flamenco do naszego MDK Wrocław- Krzyki, prowadzone przez p. Grażynę Adamczyk–Lidtke. Realizowałam swoje marzenie, które pojawiło się jak grom z jasnego nieba za sprawą niezwykłego filmu Carlosa Saury pt. „Carmen”. ”

MATYLDA: “Słowa są właśnie tym, co nas jednoczy – mimo różnic i odmiennych poglądów.”

Teksty w niniejszym wydaniu gazety powstały w styczniu i lutym tego roku podczas cyklu spotkań SŁOWA ŁĄCZĄ POKOLENIA.

Redaktor naczelna: Agnieszka Mazur-Sztynek

Okładka: ALEKSANDRA PARADOWSKA

Najnowsze “ECHA z MDK-A” do nabycia na recepcji MDK-Krzyki

Skip to content