MDK Krzyki 9 Wydarzenia 9 Warsztaty jazzowe w MDK-Krzyki z Dominiką „Doną” Cybulską-Musz i Izabelą Błędzińską | 09.10.2021r.

Warsztaty jazzowe w MDK-Krzyki z Dominiką „Doną” Cybulską-Musz i Izabelą Błędzińską | 09.10.2021r.

utworzone przez | wrz 29, 2021 | Wydarzenia

Serdecznie zapraszamy na warsztaty jazzowe z Dominiką „Doną” Cybulską-Musz i Izabelą Błędzińską, które odbędą się już 09.10.2021r. (sobota) w naszej placówce!

Plan zajęć z podziałem na grupy:

10:00-11:30 gr. I B, gr. II A

11:45-13:15 gr. II B, gr. III A

13:30-15:00 gr. III B

Gr. I – 6-9 lat (roczniki 2012-2015)

Gr. II – 10-12 lat (roczniki 2009-2011)

Gr. III – 13-19 lat (roczniki 2002-2008)

A – zajęcia z p. Dominiką „Doną” Cybulską-Musz

B – zajęcia z p. Izabelą Błędzińską

Wpłaty na Fundusz Komitetu Rodzicielskiego wynoszą 30zł (za 1 zajęcia) i 45zł (za 2 zajęcia). Rodzic/opiekun prawny dokonuje wpłaty na konto po otrzymaniu zwrotnej odpowiedzi z potwierdzeniem zapisu.

Zasady  reżimu sanitarnego obowiązujące na terenie MDK-Krzyki:

  • Dezynfekcja dłoni
  • Noszenie maseczek
  • Zachowanie dystansu
  • Do budynku mają wstęp wyłącznie uczestnicy warsztatów
  • W przypadku zaobserwowania stanu chorobowego u uczestnika, organizator ma prawo wstrzymać jego udział w warsztatach

Więcej szczegółowych informacji i zapisy u p. Moniki Kamskiej – mdktwister@gmail.com. Uwaga! Ilość miejsc ograniczona!

Do zobaczenia!

Dominika „Dona” Cybulska-Musz – założycielka profesjonalnej szkoły tańca w Tychach – Akademia Tańca D Way of Life. Tancerka, instruktorka i choreograf. Dona związana jest z tańcem od 1995 roku. Swój warsztat szkoliła u wybitnych nauczycieli tańca, nie tylko w Polsce, ale i na świecie (Luciano DiNatale, Thierry Verger, Allan McCormick, Michał Piróg, Piotr Jagielski i wielu innych). Brała udział w wielu prestiżowych konkursach tanecznych, także zasilała kadrę narodową w Mistrzostwach Europy i Świata. Jako tancerka występowała na licznych galach i pokazach tanecznych m.in. Eska Music Awards, otwarcie Mistrzostw Europy w Piłce Halowej i wielu innych. W 2011 roku uczestniczyła w warsztatach 6 edycji telewizyjnego show „You Can Dance” w Casablance.

Izabela Błędzińska – wychowanka D WAY OF LIFE, związana z Akademią od samego początku jej istnienia. Jedna z najbardziej utalentowanych tancerek, ambitna i bardzo pracowita. Tym razem występuje w nowej roli, w roli instruktora. Iza wciąż doskonali swój warsztat taneczny. Szkoli się u najlepszych nauczycieli tańca w kraju i na świecie. Jej talent i pracowitość doceniło wielu instruktorów. Podczas II Summer Workshops Poronin została wyróżniona za profesjonalne podejście do tańca przez instruktora YCD, właściciela teatru tańca B. Sides Dance Company – Pawła Michno. 

Skip to content