MDK Krzyki 9 Aktualności 9 Festyn MDK-Krzyki w Parku Południowym 15.06. 11:00-16:00

Festyn MDK-Krzyki w Parku Południowym 15.06. 11:00-16:00

utworzone przez | cze 2, 2024 | Aktualności, Dział imprez, Wydarzenia

Młodzieżowy Dom Kultury Wrocław-Krzyki zaprasza na Festyn rodzinny “W zgodzie z naturą”
do Parku Południowego we Wrocławia
dnia 15 czerwca (w sobotę) w godz. 11:00-16:00

Na scenie koło Pomnika Fryderyka Chopina wystąpią dzieci i młodzież z sekcji artystycznych:
🔹Zespół Tańca Nowoczesnego FLEX nauczyciel Izabela Adamiec
🔸Instrumenty klawiszowe “O’KEY!” nauczyciel Jerzy Adamowski
🔹Teatr Muzyczny nauczyciele: Krzysztof Bosy, Dariusz Włosiniak
🔸Kabaret Z.U.S. nauczyciel Krzysztof Bosy
🔹Grupa Tańca Współczesnego KONTRAST nauczyciel Sylwia Ciurko
🔸Sekcja Śpiewu, Animacji scenicznych i Musicalu nauczyciel Margarita Cukarelas
🔹Formacja Tańca Nowoczesnego TWISTER nauczyciel Monika Kamska
🔸Sekcja Wokalna nauczyciel Marzena Kulczyc-Giemza
🔹Gitary klasyczne TUTTI QUANTI nauczyciel Katarzyna Lasek
🔸Gitary klasyczno-akustyczne ROCKOWCY nauczyciel Paweł Melski
🔹Sekcja Rytmiki nauczyciel Paulina Michalska
🔸Sekcja Flamenco nauczyciel Anna Patkiewicz
🔹Sekcja Skrzypiec SPICCATO nauczyciel Agnieszka Sikora
🔸Taniec Klasyczny i Taniec Współczesny nauczyciel Anna Szopa-Kimso
🔹Taniec Klasyczny nauczyciel Alina Szymczyk

🎨Zapraszamy na otwarte warsztaty plastyczne!
Warsztaty poprowadzą artyści plastycy, nauczyciele:

👉Twórczość w ogrodzie marzeń? zapraszamy na spotkanie i kreatywne działanie z panią Iwoną Gocyk, która oswoi dziką materie na płótnie.

👉STUK PUK MAMY DRUK – stwórz niespotykane wzory na eko torbach pod okiem specjalisty w tej dziedzinie pani Małgorzaty Matuszewskiej

👉Natura i kultura są bardzo bliskie człowiekowi – pani Beata Władyka poprowadzi warsztaty dla miłośników sztuki subtelnej i wymagającej.

👉Stanowisko dla miłośników modelarstwa poprowadzi pan Henryk Napora

👉Zapraszamy też do strefy relaksu z książką

🔵W czasie festynu będzie można wziąć udział w AKCJI ZNAKOWANIA ROWERÓW prowadzonej przez Komendę Policji Wrocław-Krzyki!!!

➡️Wymogi formalne:
▪️Akcja znakowania rowerów skierowana jest do osób zamieszkałych na terenie powiatu wrocławskiego.
▪️Rower musi posiadać oświetlenie przednie barwy białej (odblaskowe i pozycyjne) oraz tylne barwy czerwonej (odblaskowe), dzwonek oraz przynajmniej jeden sprawny hamulec.
▪️W celu usprawnienia znakowania rowerów zwracamy się z prośbą do osób zainteresowanych o zabranie dokumentu potwierdzającego ich prawo własności do roweru (paragon, faktura, karta gwarancyjna).

ℹ️ Informacje dla rodziców występujących dzieci:
➡️godzinę przyjścia rodzic/opiekun ustala z nauczycielem
➡️za bezpieczeństwo dzieci podczas wydarzenia odpowiadają rodzice/opiekunowie i nauczyciele
➡️organizator zastrzega sobie prawo do robienia i publikowania zdjęć, zgodnie z zapisem nt. dużych wydarzeń i zgodami uczestników z MDK-Krzyki

🔴UWAGA! prosimy nie zostawiać wartościowych rzeczy, torebek, plecaków w miejscach plenerowej garderoby! MDK-Krzyki nie ponosi odpowiedzialności za pozostawione rzeczy!

W przypadku BARDZO złej aury pogodowej, wydarzenie zostaje odwołane.

💚Rada Osiedla BOREK

Partner
🦊 https://sklep.lisek.app/ 🧡

Dyrektor MDK-Krzyki Małgorzata Brodzińska