XIII OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY „Z pędzlem przez świat” FOLKLOREM, WZOREM I KOLOREM

Zapraszamy dzieci od 6 roku życia, młodzież oraz dorosłych do udziału w XIII OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM „Z PĘDZLEM PRZEZ ŚWIAT”

Tegoroczne hasło brzmi: FOLKLOREM, WZOREM I KOLOREM

DYPLOMY ZOSTANĄ PRZESŁANE NA WSKAZANE W KARCIE ZGŁOSZENIA ADRESY.

INFO.: mdk-krzyki@o2.pl

Konkurs „Z pędzlem przez świat” już od kilkunastu lat jest atrakcją w ramach Międzynarodowego Festiwalu Sztuka Łączy Pokolenia Inspiracje Flamenco. Festiwal ma charakter edukacji międzykulturowej, która sprzyja rozwojowi tolerancji i szacunku wobec „innych”, a także zachęca młodych uczestników do aktywnego udziału w kulturze.

Podczas Festiwalu prezentujemy artystów poszukujących różnych inspiracji, których połączyła pasja do  muzyki, tańca i śpiewu flamenco. Zapraszamy do udziału gości,
którzy konsekwentnie łamią podziały międzygatunkowe, międzykulturowe
i międzypokoleniowe oraz tworzą ciekawe projekty fusion, integrujące w działaniach scenicznych młodych wykonawców z profesjonalnymi artystami.

Więcej o festiwalu:
www.facebook.com/inspiracjeflamenco/