MDK Krzyki 9 Wydarzenia 9 Gazeta ECHA Z MDK-A nowy numer

Gazeta ECHA Z MDK-A nowy numer

utworzone przez | maj 4, 2021 | Wydarzenia

Szanowni Państwo!

Zapraszam do lektury najnowszego wydania gazety ECHA Z MDK-A, w którym uczestnicy zajęć pracowni dziennikarsko-literackiej m. in. dzielą się refleksjami na temat nauczania zdalnego, zastanawiają się, czy tworzenie ma sens, skoro wszystko zostało powiedziane, jak się ma sprawa z naszym językiem i jak naprawdę wygląda sytuacja z czytelnictwem wśród Polaków.

Sądzę, że nie do przecenienia jest szczerość oraz otwartość dzieci, która dla nas, dorosłych, może stanowić ważną lekcję (jak najbardziej realną).

Z poważaniem

Agnieszka Mazur-Sztynek

Droga Zdalna Edukacjo!

Nie mam jednoznacznego zdania na Twój temat. Szczerze mówiąc, jesteś mi obojętna (to nic osobistego). Masz swoje dobre i złe strony. Jesteś też trochę zagadkowa. Czy mogłabyś mi wytłumaczyć, dlaczego jedzenie lepiej smakuje na lekcji niż na przerwie? Albo dlaczego nie mogę znaleźć książek, kiedy są tuż obok mnie? Lub dlaczego podręcznik tak lśni, kiedy piszę sprawdzian, nawet jeśli mam zasłonięte rolety. Wiem, że to tajemnice wagi narodowej, ale czy mogłabyś zrobić dla mnie wyjątek i uchylić choć trochę rąbka ? Ładnie proszę i z góry dziękuję!

anonimowa uczennica nr-któryś-z-kolei

PS Czy mogłabyś wytłumaczyć niektórym znajomym z mojej klasy, że kiedy mają włączone mikrofony, słychać grę?

ECHA Z MDK-A 2/21(118) (DO NABYCIA NA RECEPCJI MDK)

FB pracowni: ECHA Z MDK-A | Facebook

INFORMACJE O ZAJĘCIACH: Pracownia dziennikarsko-literacka “Echa z MDK-a” – MDK (mdk-krzyki.pl)

Skip to content